jste zde: úvodní » O nás - Firemní filozofie


O nás - Firemní filozofie

Kdo jsme?

Tomedic s.r.o. je výhradním zástupcem německého výrobce lékařských nástrojů Wittex GmbH, pro Českou republiku a Slovensko.

Díky úzkému kontaktu s výrobcem, si můžeme dovolit zásobovat zdravotnická zařízení v ČR za nejlepších podmínek. Potřebujete více informací nebo nabídku? Kontaktujte nás.

Pro prodej lékařských nástrojů jsou stanoveny v naší firmě velmi přísné předpisy, co se týče kvality a péče o zákazníka.

Konstrukce a design

Intenzivní dialog mezi průmyslem a spotřebiteli z mnoha zemí a také motivace vlastní iniciativy nás a našich zaměstnanců, nás staví do polohy velmi rychle inovující myšlenky v co možná nejvyšší kvalitě realizovat.

Naši konstruktéři, specialisté na kov a také v neposlední řadě lékařsky specializovaný odborný personál nám umožňuje již po mnoho generací nejen vědu předávat, ale zařadit i nejmodernější vývoj. Inovace najdete pod „Novinkami“ v příslušném odborném oddělení nebo v našem Newsletter.
Rádi zrealizujeme také vaše nápady, zeptejte se nás !

 

Kontrola kvality, ISO

Všechny nástroje při výrobním procesu procházejí průběžnými kontrolami kvality a závěrečnou kontrolou přímo před expedicí.
Díky podrobné dokumentaci je možné sledovat každý krok výroby. Naši zaměstnanci, vzhledem k odbornému vzdělání umí rozpoznat eventuelní možná rizika, jsou schopni poradit a činit preventivní možná opatření.

Naši obchodní zástupci jsou telefonicky nebo po e-mailu k dosažení a mohou poskytnout radu na:
Tel.: +420 774 208 851 - E-mail: info@wittex-nastroje.cz
Každodenní telefonická, faxová nebo e-mailová dosažitelnost přes celý rok dává zákazníkům další jistotu.

Mezinárodní certifikace ISO 13485:2003, CE certifikace a velmi vysoká kvalita zaručuje spolehlivost našich nástrojů. Lékařské nástroje Wittex jsou certifikovány třídou 1.

 

Poradenství

Naše firemní filozofie zahrnuje vedle všeobecného obchodního chování hlavně poradenskou činnost, která sahá nad rámec obvyklého prodeje.

 

Samostatné konstrukční oddělení

Díky našemu konstrukčnímu oddělení jsme v neustálém dialogu se spotřebiteli jednotlivých odborných zaměření. Realizace smysluplné myšlenky až po hotový výrobek je otázkou pouhých několika týdnů. Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně zdokonalováni ve svých profesích, což nám umožňuje udržet se na světové špičce.

 

Technický servis

Jako výrobce v tolika odvětvích je také naše kompetence v zachování hodnoty nástrojů významná.
Tímto nabízíme možnost kvalitních oprav nástrojů. Na přání je možno všechny nástroje upravit dle přání, naostřit, přezkoušet spojení apod. (samozřejmě i od jiných výrobců).

 

Prezentace navenek

Díky pravidelným návštěvám na veletrzích probíhají výměny nejen se zákazníky speciálních zaměření, ale i s jinými výrobci. Jsme zastoupeni na všech významných akcích (IDS, Dental informa atd..)
Přijďte nás také navštívit !

Filozofií naší firmy není jen pouhá vidina zisku z výroby a následné distribuce lékařských nástrojů, ale nefalšovaný zájem o zdokonalování lékařské pée.

Steel care for you

V dobách DRG, kde stojí úsporná hlediska stále více v popředí, jsou nároky na kvalitu spojené s hospodárností jedním ze základů naší firemní filozofie.

 

 

Návod na použití

Všechny nástroje se musí používat dle předpisů jejich sterilních metod. Dbejte návodu obsluhy každého nástroje. Všechny nástroje je možné sterilizovat chemickým případně termodynamickým postupem. Horký vzduch, sterilizátor atd.

Důležité :

  • Nové nástroje musíte nejprve odmastit, poté vyčistit.
  • Použité nástroje nejprve vydesinfikovat, poté vyčistit, umýt, vysušit a sterilizovat.
  • Pohyblivé části musejí být velmi dobře vyčištěné a po oschnutí ošetřete k tomu určeným ošetřujícím přípravkem.
  • Poškozené nástroje rzí nesterilizujte, vyřaďte je ! I na ušlechtilé oceli je možn přenos vzniklé rzi.
  • Nástroje nesmějí být uchovávány v alkoholu nebo v desinfekčním prostředku.

Nepoužívejte nástroje z neušlechtělých kovů společně s nástroji z ušlechtilých ocelí. Mohli by se ve sterilizátoru dotýkat a způsobit narušení jejich povrchu. Např. čištění drátěným kartáčem nebo společné sterilování s pochromovanými kovy. 
Uchovámůžete nástroje ve sterilním nebo nesterilním stavu. Sterilní nástroje však za dodržení podmínek pro uchovávání sterilních nástrojů.

Důležité je co nejvíce dávat pozor a vyhýbat se dlouhodobé vlhkosti. Hrubé znečištění se musí kompletně odstranit. Nástroje určené pro sterilizaci s plastovými díly se sterilizují za běžných podmínek, pokud není výrobcem uvedeno jinak. Přezkoušení počtu chodů sterilizátoru je doporučené při přibližně 50-tém pracovním cyklu.

Nástroje s vložkami z tvrdého kovu (karbid wolframu) mají delší životnost.

Šetrné a účelné zacházení s nástroji prodlužuje jejich životnost. Jednorázové nástroje se zpravidla nehodí pro resterilizaci (většinou obsahují materiály, které podléhají zkáze při sterilizačním procesu nebo je nelze spolehlivě vyčistit).

V oblasti transplantační chirurgie se používají speciální metody sterilizace. Pokud máte pochybnosti, zeptejte se nás. Při nesprávném použití zaniká záruka. Tomedic s.r.o. vám nabízí cenově výhodný a velmi rychlý servis a po dohodě možnost broušení (také pro nástroje jiných výrobců). Zpětné vrácení bude zajištěno v co nejkratší době.

Pokyny pro uskladnění

Nástroje skladujte v suchu a čistotě při teplotách 15 – 35 °C. Pozor na přítomnost jakýchkoliv chemických prostředků v blízkosti skladování nástrojů !

 

Čištění a sterilizace

Před použitím nástroje musí být originální balení odstraněno a přípravný chod (čištění, sterilizace)proveden kvalifikovaným personálem. Nástroje mohou být sterilizovány dle ISO 17665 párou (teplota 134°C, doba: ≥ 5 Minut, při tlaku 3 bar). Musí být dodržen návod na použití a dbát na doporučení výrobce sterilizátoru.

 

© Všechna práva vyhrazena Tomedic s.r.o. - lékařská technika, chirurgické nástroje

www stránky ANTstudio.cz